بهبودی سرعت سایت

بهبودی سرعت وب سایت – افزایش سرعت وب سایت

اگر میخواید سئو و رتبه سایت تان بالا برود پس حتما باید به فکر بهینه سازی سرعت وب سایت تان باشید حال سوال پیش میاید :

بهبودی سرعت سایت

1-چرا افزایش سرعت وب سایت اهمیت دارد؟

امروز یکی از پارامترهای اصلی گوگل رضایت مندی کاربران وب سایت نیز می باشد. برای مثال “یک مامور پلیس را در نظر بگیرید هر چقدر به مردم کمک کند و مشکلات شان را حلبه کند از طرف بالا دست ها به او درجه داد میشود" حال سرعت لود وب سایت برای کاربران نیز بسیار مهم می باشد. امروز کاربران زیادی هستند که در اینترنت به دنبال اطلاعات هستند و در سایت های متعددی نیز در حال جستجو هستند. اگر در هر حالت سرعت لود وب سایت شما طولانی باشد حتما کاربر  وب سایت شما را ترک خواهد کرد و این مورد ضرر زیادی به سایت شما می زند، پس به همین دلیل سرعت لود وب سایت از اهیمت بالای برخور دار است

2-مزایا و کاربرد بهینه سازی سرعت وب سایت؟

  • بهبودی ربته گوگل

گوگل مدتی است که سرعت لود سایت را به معیارهای رتبه بندی نتایج جستجوی خود افزوده است. گوگل از سایت های با کیفیت و سایت هایی که به فکر آسایش و راحتی بازدیدکنندگان خود هستند با اینکار حمایت می کند. اگر می خواهید وب سایت شما از این امتیاز گوگل بهره مند شود بهتر است به فکر افزایش سرعت سایت آن باشید.

  • کاهش پهنای مصرفی 

در پروسه افزایش سرعت لود یک سایت در برخی موارد مثلا بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر سایت، مصرف پهنای باند شما کاهش می یابد. اینکار علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سرور موجب کاهش بار موجود بروی شبکه های زیرساخت ارتباطی می شود. سایت هایی که روی سرورهای ایرانی میزبانی می شوند معمولا به علت ضعف زیرساخت ارتباطی کشور، پهنای باند مجاز مصرفی آنها محدود بوده و با بهینه سازی حجم و افزایش سرعت سایت می توانند تا حدودی بر این مساله مرهم نهند.

  • مصرف جویی در وقت کاربران

امروز وقت برای اکثر مردم مهم بود است. هیچ کسی دوست ندارد وقت خود را هدر دهد کاربران که در اینترنت سرچ میکنند به دنبال راحتی بیشتری هستند

  • کاهش منابع سرور 

با بهینه سازی برخی فایل ها که به منظور افزایش سرعت لود سایت صورت می گیرد، مصرف منابع سرور شما کاهش یافته و CPU و Ram کمتری اشغال می شود و در مواقع اوج ترافیک بازدیدکنندگان دچار افت سرعت کمتری می شوید.

ابزارهای تست سرعت وب سایت

البته ابزار های دیگری برای تست سرعت وب سایت نیز هستند
  • GTmetrix
  • Google PageSpeed Insight
  • Pingdom Website Speed Test
  • WebPage Test

برای بهینه سازی سرعت وب سایت و آشنایی کامل با ابزار کلیک کنید

img

تعرفه افزایش سرعت وب سایت توسط آکادمی پروژه آ بسیار کم می باشد پس همینک با ما تماس بگیرید و سرعت سایت خود را بهینه کنید همچنین میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را به کارشناسان ما ارسال کنید. شما می توانید از طریق آموزش سرعت سایت در پایگاه دانش آکادمی خودتان سرعت سایت خود را بهینه سازی کنید.

سوالات متداول بهینه سازی سرعت وب سایت از آکادمی

1-ما چگونه سایت شما را سریع میکنیم؟

در صورتی که سایت شما  از سیستم مدیریت محتوا خاصی استفاده میکنید با اعمال تنظیماتی در کنترل پنل هاست شما، کدهای قالب سایت، تغییر برخی تنظیمات پیشفرض و با استفاده از ماژولهای نصب شده روی سرور تقویت می شود ، سایت شما را سریع تر می کنیم. اما اگر از سیستم های آماده مانند وردپرس و … استفاده میکنید از طریق نصب افزونه و بهینه سازی هاست شما اقدام به بهینه سازی سایت شما انجام میدهیم.

2-چگونه مطمئن شوید که سایت شما سریعتر شده است؟

با استفاده از ابزار PageSpeed گوگل، پینگدام و جی تی متریکس می توانید امتیاز سایت خود را قبل و بعد از سفارش مقایسه کنید و از پیشرفت حاصل شده شگفت زده شوید! همچنین گزارش کتبی و مستند گوگل قبل و بعد از سفارش خدمتتان ارسال میگردد.

آیا میتوانیم در صورت عدم بهبودی سرعت لود پول خود را پس بگیریم؟

بله. درصورتی که سرعت لود سایت شما بهبودی حاصل نکند کل هزینه برگشت داده می شود.

پیغام فرستاده شد! کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت