خرید بک لینک

بک لینک برای وب سایت|خرید بک لینک قوی| بک لینک قوی

بک لینک چیست ؟

زمانی که لینک وب سایت شما در وبسایت دیگری ثبت شود، یک لینک خارجی ساخته می شود که بک لینک نامیده می شود. عده ای از وبمستران تصور می کنند که بک لینک ها ارزشمند نیستند و در رتبه بندی وبسایت ها در گوگل تاثیری ندارند اما اینگونه نیست! طبق گفته گوگل، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رتبه بندی نتایج است. امروزه نحوه لینک سازی با گذشته تغییرات بسیاری کرده است. بک لینک هایی که به شیوه نادرست ساخته می شوند باعث ایجاد تاثیرات منفی بر روی وبسایت خواهند شد و گاه حتی باعث پنالتی شدن وب سایت نیز می شود. بنابراین اگر قصد خرید بک لینک دارید، با آکادمی پروژه آ همراه باشید و بک لینک خود را سفارش دهید.

img

بک لینک چه تاثیری در سئو دارد؟

بی شک بک لینک خارجی تاثیر به سزای در سئو وب سایت دارد بعد از فعال سازی بک لینک در وب سایت های دیگر خزنده های گوگل به سرعت بک لینک های را مورد بررسی و آنالیز قرار میدهند و بعد از مدتی آنها را در گوگل کنسول(وبمستر) می توانید مشاهد نمایید. بک لینک های معتبر باعث افزایش ترافیک سایت و در نتیجه موجب بالا رفتن کارایی وب سایت می شود.

از کجا شروع کنیم؟

آکادمی پروژه آ با استفاده از سرویس های منحصر به فرد می توانید سایت شما را از لحاظ بک لینک تامین کند. بک لینک های تیم پروژه آ کاملا قوی و معتبر نیز می باشد. همچنین شما میتوانید سرویس آنالیز کلمات کلیدی را همراه با بک لینک سفارش دهید و سایت خود را در رتبه اول گوگل ببیند و کسب در آمد کنید.

آیا بک لینک باعث پنالتی شدن می شود؟

جواب این سوال هم آری ، هم خیر است! زیرا بک لینک های نامعتبر می تواند باعث افت وب سایت شما شوند حتی گاه به مرور زمان باعث پنالتی شدن وب سایت می شود. حال از کجا بدانیم آیا این بک لینک معتبر است یا نه؟ تیم پروژه آ با تجربه ای و ابزار های معتبر این کمک را به شما میکند که چگونه بک لینک معتبر را شناسایی کنید.

بک لینک رپورتاژ آگهی چیست؟

شاید این مورد یکی از عوامل مهم در سئو وب سایت و تبلیغات وب سایت محسوب شود. در این مقاله هدف ما بک لینک رپورتاژ آگهی نبود اما قصد داریم بصورت مختصر توضیحی به شما دهیم. رپورتاژ شامل محتوای آگهی ، عکس ، و لینک وب سایت شما می باشدکه برای معرفی سایت شما به کار میرود هنگامی که این مطلب استاندارد در سایت مختلف و معتبر منتشر می شود و شما از آن سایت یک بک لینک دریافت میکنید علاوه بر نمایش آگهی سایت شما و جذب مخاطبان بیشتر به واسط آگهی آن سایت به شما یک بک لینک با امتیاز بالا میدهد. اگر میخواهید اطلاعات بیشتر در مورد بک لینک رپورتاژ بدانید کلیک کنید.

img

چرا بک لینک برای وب سایت مهم می باشد؟

تفاوت بک لینک ایرانی و خارجی

موتور جستجوی گوگل قابلیت درک و فهم عبارات به زبان های مختلف را هم اکنون دارد و به عنوان مثال در جستجو عبارت فارسی “سرعت وب سایت" حتی وب سایت جی تی متریکس  که یک سایت انگلیسی است نیز در نتایج صفحه اول گوگل قرار گرفته است که این نشان دهنده درک مفهومی عبارات به زبان های مختلف در رتبه بندی نتایج جستجوی گوگل هست ، بنابراین در دریافت بک لینک چه در وب سایت های خارجی به زبان های مختلف و چه ایرانی اگر از میزان قدرت و اعتبار آن وب سایت اطمینان داشته باشیم ایرادی ندارد .

خرید بک لینک تضمینی از آکادمی

همان گونه که در بالا اشاره شده است بک لینک های نا معتبر و nofollow باعث افت سایت و پنالتی شدن وب سایت می شود. بک لینک های تیم پروژه آ از بهترین کیفیت ممکن برخودار هستند. ما به شما تضمین میدهیم که بک لینک های آکادمی پروژه آ بین چند سایت معتبر ایران باشند. پس به فکر بک لینک های سایت خود باشید و همینک با ما تماس بگیرید و بک لینک مورد نظر خود را سفارش دهید.

img

پرسش و پاسخ شما از آکادمی

پیغام فرستاده شد! کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت