طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی | سایت فروشگاهی | قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی قدرتمند

با توجه به پیشرفت تکنولوژی طراحی سایت و ایجاد بستری مناسب برای خرید اینترنتی، امروزه مشتریان زیادی روی به  خرید اینترنتی آورده اند و همچنین از طرفی دیگر حضور پر رنگ فروشندگان کالا در فضای مجازی به امری قابل توجه تبدیل شده است. عوامل زیادی وجود دارد که یک فروشگاه اینترنتی به نقطه اوج خود برسد. یک وب سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد که حس امنیت ،اعتماد و غیره را به کاربر انتقال کند و او را به یک مشتری دائمی تبدیل کند. طراحی سایت فروشگاهی همانند احداث یک مغازه جدید می باشد البته با این تفاوت که این مغازه دارای محدویت زمانی، مکانی و غیره را برای مشتریان ندارد راز موفقیت این مغازه، قیمت مناسب ساخت و کارایی بالا در فروش کالا می باشد این ویژگی ها باعث شده است که این مغازه به موفقیت های بزرگی برسد.

img
Icon
پنل پیشرفته
Icon
آموزش و پشتیبانی
Icon
امکانات کامل
img

سایت فروشگاهی موفق، چه نوع سایت است؟

حتما قبل از راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی باید خود جای مشتری در نظر بگیری و انتظارات مشتریان را تا حد امکان فراهم کنید. یک وب سایت فروشگاهی موفق باید دارای: سرعت بالای بود وب سایت، توضیحات مناسب برای محصولات،تصاویر با کیفیت، رابط کاربری مناسب(UI/UX)، امکان گفتوگوی آنلاین، پشنهادات تخفیف، خرید آسان و غیره را باید داشته باشد. حتما قبل طراحی سایت فروشگاهی خود مشاوره طراحی سایت رایگان را از آکادمی بگیرید.

کاربرد سئو در طراحی سایت فروشگاهی

امروزه هزاران کاربر در گوگل و سایر موتور های جستجو در حال سرچ کردن می باشند و نمایش سایت فروشگاهی شما در صفحه اول تاثیر به سزای در فروش و کسب و کارتان دارد.

طراحی سایت فروشگاهی شما باید به گونه باشد که از لحاظ بهینه سازی و سئو کاملا مناسب باشد آکادمی طراحی سایت پروژه آ با بهره گیری از نیروهای خبره و متخصص طراحی سایت را با رعایت اصول سئو انجام داده و سایت طراحی شده توسط این تیم، در رابطه با سئو و نمایش در نتایج اولیه گوگل مشکلی نخواهد داشت.

[epq-quote align="align-center"]به تنهایی طراحی سایت فروشگاهی کافی نیست برای موفقیت باید ابزار مناسب و مشاوره متخصص و باتجربه داشته باشید.[/epq-quote]

ویژگی های سایت فروشگاهی آکادمی پروژه آ

تمام آنچه برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی عالی نیاز است
Icon
کاملا واکنش گرا
Icon
بهینه سازی شده
Icon
امنیت قوی
Icon
سرعت بالا لود
img

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به اینکه حوزه طراحی سایت یکی از وسیع ترین کسب و کارها می باشد هر شخص یا شرکتی که به این کار مشغول است، ملاک های خود را داشته و قیمت متفاوتی را برای طراحی سایت ارائه میکند. پس بنابر تعریفی که ما از قیمت طراحی سایت داشته ایم قیمت طراحی سایت بستگی به نوع وب سایت و امکاناتی که مورد لازم شما است قیمت گذاری می شود. اگر میخواهید بدانید قیمت اصلی سایت شما چگونه تخمین زده می شود به لینک زیر مراجعه فرمایید.

img

سوالات شما از آکادمی

پیغام فرستاده شد! کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
Need Help? Chat with us!

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای ما کلیک کنید

ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم