مشاوره رایگان سئو

مشاوره سئو – مشاوره رایگان سئو

سئو (SEO)، یا بهینه سازی سایت یک مفهوم عامیانه در میان وب مستران و دیگر افراد نیز می باشد. که بیشتر افراد با آن آشنایی دارند و آن را بهینه سازی برای موتور های جستجو می دانند مشاوره سئو یکی از مهمترین فعالیت های یک وب مستر(سئو کار) نیز می باشد که باید به خوبی آن نقش را ایفا کند.

روز به روز اهمیت سئو و بهینه سازی سایت برای صاحب سایت ها بیشتر می شود و اهمیت دریافت مشاوره رایگان سئو از الزامات اساسی برای پیشرفت هر کسب و کار نیز می باشد. و همچنین مدیران سایت ها می توانند با خیالی آسوده سئو سایت خود را به ما بسپارند و شاهد بهبودی کامل سایت خود باشند. در ابتدا برای درک بهتر مفهوم سئو و بهینه سازی وب سایت و  وظایف مشاوره سئو بهتر است که با معنی سئو آشنا باشید. سئو یا Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستو جو است.

img

چه زمانی باید به مشاوره سئو مراجعه کنیم ؟

شما همیشه و در هر زمان به مشاوره سئو نیازمند هستید ولی نقش مشاوره در هر زمان متفاوت نیز می باشد  پس باید همیشه به مشاوره سئو خود متکی باشید .

اگر به دنبال آن هستید که یک سایت آنلاین برای خرید و فروش محصولتان داشته باشید باید برای خرید هاست،انتخاب دامنه سایت و دیگر مباحث نیازمنده به مشاوره سئو دارید .که این مشاوره بتواند بهترین پیشنهاد را به شما بدهد که با این پیشنهاد شما نتیجه مطلوب تری در کسب و کارتان رقم زده شود .

بدون شک مشاوره سئو یک امر مهم در راه اندازی یک کسب و کار نوپا می باشد. چرا که شخصی در زمینه سئو تخصص لازم را نداشته باشد و اقدام به راه اندازی وب سایت کند سخت می تواند به هدف خود نزدیک شود. و فقط وقت خود الکی هدر میدهد و این باعث از دست رفتن زمان می شود. البته نتیجه منفی در کار باعث می شود که شما نسبت به کار خود سرد شوید و مایل به ادامه کار نداشته باشید .

مشاوره سئو آکادمی پروژه آ

 

حال آکادمی پروژه آ چه مشاوره به شما میدهد ؟

پروژه آ با داشتن سال ها سابقه در زمینه هایی مانند طراحی سایت و همچنین آموزش سئو توانسته است تمامی تجربیات به دست آورده خود را امروز در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما هم با استفاده از تجربیات کارشناسان ما و استفاده از خدمات مشاوره سئو آینده خوبی را برای سایت خود برنامه ریزی کنید و افتخار ما این است که به صورت رایگان اقدام به تولید مطالب آموزشی در زمینه بهینه سازی سایت می نماییم تا بتوانیم از اشتباهات شما در زمینه سئو جلوگیری کنیم.

تذکر : در حال حاضر تنها افراد متخصص در زمینه سئو سایت می توانند شما را کمک نمایند و درصورت مواجه شدن با کلمه تضمین اصلا با آن شخص صحبت ننمایید چراکه در سئو چیزی به نام تضمین وجود ندارد و آنها برای تحریک کردن مشتریان برای سفارش این کار را انجام می دهند.

شروع مشاوره سئو وب سایت

قطعا همه به دنبال یک فرد متخصص و قابل اطمینان در زمینه مشاوره سئو سایت می باشند و به دنبال فردی هستند که بصورت کاملا مشخص و واضح و همچنین تخصصی آن هارا در امور سایت یاری فرماید. لازم است بدانید در وحله اول وقتی از کسی میخواهید مشاور سئو سایت بگیرید ابتدا به رزومه کاری آن توجه فرمایید و سپس نمونه کار های موفق آن را پرسیده و نسبت به کلمه کلیدی های آن از لحاظ رقابت توجه فرمایید.

در صورت اطمینان و پس از مشخص شدن سطح آن فرد حالا می توانید اقدام به دریافت مشاوره سئو سایت خود کنید. البته یادتان باشد پس از برقراری تماس با کارشناسان ابتدا از سایت خود کاملا توضیحاتی را منتقل نمایید! درست است که سایت شما کاملا برسی می شود و سپس تمامی ایراد ها و پیشنهاد ها به شما گفته می شود اما خود نیز بصورت کامل شرحی از وب سایت خود به سئوکار داده تا بهترین تصمیم و نتیجه را به شما پیشنهاد کند.

توجه داشته باشید که نسبت به انتخاب کارشناس دقت فرمایید چراکه در برخی موارد دیده شده است بعضی از همکاران به طور مثال فقط و فقط cms وردپرس را بلد هستند و در زمینه بهینه سازی سایت نیز نمی توانند به صورت حرفه ای شما را یاری فرمایند.

مزیت مشاوره سئو در روند سایت ؟

همان گونه که در مباحث بالا گفته شده مشاوره سئو یکی از مهم ترین عوامل در بهبود رتبه و بالا آمدن سایت نیز می باشد .بدون شک سایتی نمی تواند ادعا کند که ما بدون هیچ برنامه ای و همچنین بدون مشاوره سئو توانسته ایم به موفقیت برسیم و به درامد خوبی رسیده باشیم. درست است گاهی برخی از مدیران سایت ها با جستجو در زمینه SEO توانایی زدن سایت و همچنین بالا آوردن کلمات سبک را دارند ولی تنها نکته ای که مهم است آینده آن وبسایت خواهد بود. که آینده این سایت می تواند در وضعیت مناسبی باشد بی شک جواب این سوال خیر می باشد .

جالب است بدانید برای شروع کار و بهینه سازی وب سایت باید از کلمات آسان شروع کنیم. وقتی ورودی سایت مقداری افزایش پیدا کرد حال سراغ کلمات سخت تری نیز میریم در هر کسب و کاری بی شک رقبای نیز وجود دارند .که باید با آنها رقابت تنگاتنگی داشته باشیم .

مشاوره سئو

چه سوالاتی باید از شخص سئو کار بپرسیم ؟

 • از آن شخص درخواست نمونه کار کنید ؟ و یکسری از نمونه کارهای که دارد رو بررسی کنید.
 • از روش کاری آن پرسیده و جویا شوید که توصیه های گوگل وبمستر را برای شما اجرا میکند؟
 • پس از برسی سایت شما چه پیشنهاداتی برای کلمه کلیدی های من دارید؟
 • آیا در زمینه کسب و کار من تجربه ای داشته اید؟
 • بهترین تکنیک سئو که می خواهید در سایت بنده اجرا کنید چه می باشد و آن را به صورت کامل جویا شوید؟
 • زمان اجرای پروژه چقدر می باشد و چه هزینه ای برای مشاوره گرفتن مورد نیاز است؟

قطعا این سوالات را باید جوابش را از سئو کار بپرسید ما در آکادمی پروژه آ بدون شک تمامی موارد گفته شده را رعایت می نماییم و به صورت تخصصی و کاملا استاندارد و با تکنیک های جدید در این زمینه در خدمت شما عزیزان می باشیم.

در مشاوره سئو به چه نکاتی باید توجه کرد :

 • مشاوره در زمینه طراحی سایت و قبل از شروع پروژه
 • مشاوره جهت فراگیری تکنیک های سئو
 • چه مدت زمانی نیاز است تا سایت به رتبه مورد نظر برسد
 • گرفتن مشاوره بسیار مفید می باشد و شما عزیزان پس از آن می توانید با درخواست اعلام هزینه کار خود را بسپارید.

چه انتظاراتی باید از یک مشاوره سئو داشته باشیم  ؟

 • مشخص کردن هزینه صفر تا صد طراحی و سئو
 • مشخص کردن میزان زمان مورد نیاز در یک پروژه
 • مشاوره سئو باید بر کسب و کار شما کاملا آشنایی داشته باشد
 • ساختار و چیدمان (UI،UX) از اهمیتی بالای برخورد است و باید دارای علم بالای باشد تا شما را در مباحث رنگ بندی ، فونت بندی ،تصاویر و . . .  راهنمایی کند
 • قبل از پیشنهاد کلمه باید کاملا کلمه مورد نظر را بررسی کرده باشد و برای خود هدفی را مشخص کرده باشد
 • اقدام به ویرایش صفحات و عنوان های سر فصل برای افزایش بازدید بیشتر
 • صفحات تکرای سایت را مشخص و اقدام به حذق کردن آنها بکند زیرا این صفحات بسیار برای سایت مضر هستن
 • حتما باید سایت شما برای موبایل ، تبلت و کامپیوتر کاملا واکنش گرا باشد
 • اگر کسب و کار شما به مکان مشخصی مرتبط باشد باید سئو محلی و لوکال سئو تسلط کامل داشته باشد
 • سرعت بارگذاری و لود سایت را بهبود بخشد
 • بر روی لینک های داخلی و خارجی سایت اقدامات مورد نیاز را انجام دهد
 • رقبای دیگر را بررسی کند و مراقب رقبا باشد
 • همراه با الگوریتم های گوگل پیش برود و طبق الگوریتم ها سایت را پیش ببرد
 • محتوا پاداشاه سئو می باشد پس سیع کند محتوای با کیفیت تولید کند
 • حتما کد های سایت را بهینه کند و کد ها را طبق الگوریتم های گوگل پیش برود
 • آشنایی کامل با ابزارهای بررسی سئو مانند وبمستر تولز را داشته باشد
 • بصورت هفتگی و ماهیانه گزارشی از بهبودی سایت و رشد آن تهیه کند
 • در بحث شیکه های اجتماعی حتما فعالی داشته باشد (تلگرام ، سروش و . . .)
 • در هنگام انتخاب هاست حتما با بررسی و آنالیز هاست را انتخاب نمایید هاستی را انتخاب نمایید که آپ تایم مناسب و بالای داشته باشد
 • برخی از سئو کاران و وبمستران کارشان را تضمین میکند و قول صد در صد یک کلمه را می دهند اما این قول واقعا درست نیست چون کار سئو تضمینی نیست
 • در صورتی که شما سوالی داشته باشید باید شما را قانع کند
مشاوره آنلاین سئو
 

مشاوره آنلاین سئو بصورت 24 ساعت همراه با متخصصین آکادمی پروژه آ

مشاوره آنلاین سئو به صورت شبانه روزی یکی از خدمات بسیار جالب آکادمی پروژه آ می باشد که باعث شده است کاربرانی که به مشکل برخورده اند بتوانند حتی در نیمه شب مشکل خود را مطرح نماییند و مشاوره سئو و بهینه سازی دریافت نمایند.

شما عزیزان و مدیران سایت درصورتی که نیاز به راهنمایی دارید و یا یک اتفاق ناگواری برایتان افتاده است و یا پیغامی از وبمستر دریافت کرده اید و میخواهید هرچه سریع تر عیب سایت را متوجه شوید و اقدام به رفع مشکلات سایت خود کنید می توانید از خدمات مشاوره آنلاین سئو سایت نیز استفاده فرمایید.

مشاوره seo در زمینه لینک سازی و یا مشکلات داخلی سایت و همچنین برسی علت افت سایت و… می باشد و اصلا نگران بی پاسخ ماندن سوالات خود از تیم مشاوره سئو ما نباشید.

مشاوره کاملا رایگان با کارشناسان ما

مشاوره ساعتی آکادمی پروژه آ بصورت کاملا رایگان بود و در ازای مشاوره آنلاین هیچ هزینه ای را دریافت نمیکنن