بهترین نرم افزاری های طراحی سایت با (HTML)

با سلام خدمات تمامی کاربران پروژه آ، در مقالات قبلی ما تاریخچه HTML و معرفی HTML ، را برای شما توضیح دادیم. در این مقاله تیم ما قصد دارد بهترین نرم افزار های طراحی سایت با HTML را به شما کاربران عزیز معرفی کند. نرم افزار های متعددی در سطح اینترنت وجود دارد که شما میتوانید از آنها برای طراحی سایت استفاده کنید همان طور که در بالا اشاره شد است قصد ما از این مقاله معرفی “بهترین نرم افزارها” می باشد.

نرم افزاز های طراحی سایت با زبان HTML :

 

1- Adobe DreamWeaver CC :

DreamWeaver یکی از ابزار های شناخته شده در طراحی سایت در بازار می باشد که در قرن بیست و یکم شکل گرفته است نرم افزار DreamWeaver زیر مجموعه شرکت Adobe می باشد. این ابزار برای کاربران تازه کار بسیار پیشرفته و جذابیت خاصی دارد هنگامی که شما برای اولین بار DreamWeaver راه اندازی می کنید از شما خواسته می شود که سطوح مهارت ابتدایی، متوسط، پیشرفته خود را انتخاب نمایید این ویژگی ها به این معنی می باشد که این نرم افزار قصد دارد به شما راه حل های را ارائه دهد تا امر کد نویسی برای شما ساده تر باشد.

علاوه بر رابط کاربری قدرتمند، DreamWeaver تقریبا هر کدام از کدهای وب را مانند CSS ،JavaScript ،PHP، را نیز پشتیبانی می کند. همچنین نرم افزار DreamWeaver از قالب وردپرسی و دروپال پیشتیبانی می کند.

از دیگر ویژگی های پیشرفته این نرم افزار میتوان به نمایش زنده وب سایت، پشتیبانی از گواهینامه ها، دارای فضای کاری اختصاصی، برای توسعه دهندگان اشاره کرد. این نرم افزار بصورت آزمایشی یک ماه، رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرید و بعد از گذشت یک ماه باید بابت آن هزینه داد.

۲-Bluefish :

Bluefish کم حجم ترین ابزار طراحی وب سایت موجود می باشد حجم این نرم افزار ۵۳ مگابایت است که نصب آن فقط چند لحظه طول میکشد. رابط کاریری این نرم افزار فقط متن است که بسیار برای تازه کارها مناسب می باشد. در حالی که نرم افزار Bluefish بیشتر بر روی HTML تمرکز داشته است اما طیف وسیعی از زبان های دیگر از جمله PHP و CSS، SQL، XML را پشتیبانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر این مطلب را هم بخوانید...
HTML چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

Bluefish دارای یک تابع جستجو عالی است که این امکان را به شما میدهد تا در پروژه های مختلف متن خود را پیدا کنید. همچنین این نرم افزار در یک زمان مشغول مرتب سازی صدها اسناد می باشد اگر چه این نرم افزار فایل های از راه دور را نیز پشتیبانی می کند اما این نرم افزار از صفحات FTP را پشتیبانی نمی کند. با همه ای این ویژگی ها این نرم افزار بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرید.

۳-Atom Text Editor :

توسعه دهندگان وب آن را به عنوان یک ویرایش گر متن(hackable) که در قرن بیست و یکم، توسط تیم GitHub به وجود آمده است توصیف می کنند. Atom یک برنامه تحت دسکتاپ اختصاصی است و از انواع زبانهای برنامه نویسی مانند CSS، JavaScript، PHP، HTNL و XML پشتیبانی می کند وایشگر متن به طور خودکار زبان مورد استفاده شما را شناسایی می کند و به کد های شما ترتیب و رنگ میدهد. همچنین Atom دارای ویژگی تکمیل خودکار برای نوشتن کدها دارد. شما می توانید فایل های چندگانه را در یک زمان استفاده کنید.

همان طور که رابط کاربری Atom متنی است برای کاربران و توسعه دهندگان وب بسیار مناسب و پیشرفته می باشد.  Atom یک پلتفرم متقابل است، زیرا در دسترس برای ویندوز، لینوکس و macOS است. محیطی مناسب و عالی موجب شده است که این وایشگر متنی از محبوبیت بالای برخودار باشد.

۴-Google Web Designer

ابزار Google Web در درجه اول برای ایجاد محتوای HTML 5، CSS و غیره است به زبان ساده تر برای ساختن آگهی های HTML می باشد. خبر خوب این است که دارای رابط کاربری GUL بسیار مناسب و عالی می باشد. همچنین Google Web دارای یک کتابخانه عظیم از اجزای اضافی مانند تصاویر، فیلم و سایر ابزارهای تبلیغاتی دارد.

کاربران این ابزار می توانند بین نمایش پیش فرض «طراحی» و «کد» تغییر کنند به همین دلیل این ویژگی باعث شده است از تبلیغات آگهی پشتیبانی می کند. ابزار Google Web چون در حال آزمایش بتا می باشد در حال حاضر نمی تواند فایل های HTML را باز کند همچنین این ابزار برای سیستم عامل های لینوکس، macOS رایگان می باشد.

۵-Webflow :

Webflow یک سرویس مبتنی بر ابر می باشد. این ابزار به برنامه نویس ها سطوح ابتدایی کمک می کند تا بدون کمترین دانش سایت خود را طراحی کنند به غیر از این ویژگی واقعا یک پلتفرم متقابل و مناسب است همان طور که مبتنی بر وب می باشد Webflow بر مفهوم «بی نظمی هوشمند» تاکید می کند در ابتدا بدین معنا می باشد که فقط یک رابط کشیدن و رها کردن است شما میتوانید به راحتی با این عمل تصاویر، فیلم، متن و غیر را تبدیل به صفحات وب کنند.

همچنین این ابزار بر خلاف دیگر ویراشگر ها دارای کدی بسیار تمیز نوشته شده است این ابزار HTML، CSS را نیز پشتیبانی می کند ابزار Webflow یک بسته رایگان Starter دارد که می توانید با کمک آن تا دو پروژه را ایجاد کنید. اما این ابزار پشتیبانی بسیار کمی برای پلاگین های تجاری و الکترونیکی دارد.

 

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]