آموزش و نحوه ورود به مدیریت وردپرس

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت آکادمی پروژه آ. در این آموزش قصد داریم نحوه ورود به پنل پیشخوان وردپرس را به شما دوستان عزیز توضیح دهیم. به صورت پیش فرض دسترسی به قسمت مدیریت سایت وردپرس  از طریق آدرس http://yourdomain/wp-admin در مرورگر کامپیوتر امکان پذیر می باشد. البته چند روش دیگر هم برای دسترسی به پیشخوان وردپرس وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

روش های ورود به مدیریت وردپرس

اگر شما وردپرس را در ریشه اصلی سایت نصب کرده باشید از طریق لینک http://yourdomain/wp-admin به راحتی می توانید وارد پیشخوان سایت وردپرسی شوید. به عنوان مثال در سایت آکادمی پروژه آ که وردپرس در فولدر public_html قرار دارد باید آدرس را به صورت www.projecta/wp-admin وارد کنید. بعد از ورود به این آدرس فرم ورود در وردپرس همانند شکل زیر نمایش داده خواهد شد.

سپس در این صفحه نام کاربری و پسورد مربوطه را وارد نمایید. (نام کاربری و پسورد مربوط به این بخش را هنگام نصب اولیه وردپرس وارد نموده اید.) و سپس روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

ورود به مدیریت وردپرس صرفا از طریق wp-admin نیست و میتونید با مراجعه به آدرس wp-login.php هم صفحه ورود به وردپرس را ببینید. برای این کار کافیه بعد از آدرس سایت خودتون عبارت wp-login.php را مشابه www.site.com/wp-login.php یا www.site.com/wp-login.php وارد کنید.

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]